Hakkımızda

Buyapı

Sıradışı ve prestijli projeleri hayata geçiriyoruz.

Faaliyete başladığımız günden itibaren pek çok sıra dışı ve prestijli projeyi hayata geçirme başarısını göstererek sektörde ilklerin öncüsü olduk.

 

BUYAPI inşaatın sistematik ve kurumsal yapısına yakışır şekilde proje aşamasından başlayarak teknik inovasyon, ürün geliştirme, mimari ve yapım-üretim dahil yüksek kalitede, anahtar teslim işlerin yanı sıra ofis, işyeri, plazalar, konut ve endüstriyel tesis projeleri ve imalatı konularında sektörde öne çıkıyoruz.

 

BUYAPI, şirket bünyesinde barındırdığı beyin takımının sektöründe 35 yılı aşan tecrübesi ile, birbirinden başarılı yurtiçi ve yurtdışı projelere imza atarken, bu ülkede faaliyet gösteren bir kurum olmanın gerektirdiği sosyal sorumluluk bilincini yitirmemeye özen göstermektedir. Bu anlamda; topluma yararlı, sorunlara çözüm teşkil edebilecek projelere imza atmaktadır.

 

Sosyal sorumluluğu kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran BUYAPI, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının geleceğe yönelik sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır.